Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Zostań wolontariuszem Mistrzostw Świata’23 w piłce ręcznej

Mistrzostwa świata, których gospodarzem będą polskie miasta, to jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach krajowej piłki ręcznej. Potrzebna jest pomoc wolontariuszy, aby wszystko przebiegało gładko i sprawnie.

Impreza potrwa od 11 do 29 stycznia 2023. Turniej w Polsce ugoszczą cztery miasta: Katowice, Kraków, Płock i Gdańsk. W tych miejscach będzie potrzebna pomoc. Zachęcamy do zgłaszania się do pomocy w Płocku!

Zobacz spot https://fb.watch/gnumq3SF_l/

Współpraca podczas turnieju została zaplanowana w dziewiętnastu obszarach, m.in. ticketing, media, akredytacje, opieka nad drużynami, biuro zawodów, strefa boiska, VIP&hospitality itd. Różnorodność zadań pozwoli na dobranie odpowiedniego stanowiska do kompetencji kandydata. Każdy wolontariusz będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w przydzielonej funkcji i zdobyć cenne doświadczenie.

Wolontariusze będą potrzebni zarówno podczas dni meczowych, jak i przed rozpoczęciem mistrzostw. Terminarz turnieju do pobrania.

Profil wolontariusza:

  • wiek minimum 16 lat (wymagana zgoda rodzica)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • entuzjazm
  • otwartość
  • chęć działania
  • dyspozycyjność podczas turnieju

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod tym linkiem: https://app.eventgo.se/ihf/volunteer

Chcesz zdobyć nowe ciekawe doświadczenia, podnieś swoje kompetencje i współorganizować najbardziej prestiżowe wydarzenie sportowe na świecie? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!

K. Kozłowski