Poprzednia wersja strony Plock.eu

Autorskie spotkanie online

Książnica zaprasza dziś o godzinie 16.00 na spotkanie autorskie online z Joanną Fabicką, pisarką, scenarzystką, felietonistką, montażystką.

Autorka pisze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla tych ostatnich m.in. „Plażę z słoiku po kiszonych ogórkach”, „Second Hand” czy „Idę w tango. Romans histeryczny”. Jest też autorką cieszącej się niesłabnącą popularnością serii o Rudolfie Gąbczaku oraz wielokrotnie nagradzanej „Rutki”.

Stąpała po czerwonym dywanie w Hollywood, gdy montowany przez nią film „Męska sprawa” w reżyserii męża Sławomira Fabickiego był nominowany do Oskara. Jest kobietą pełną pozytywnej energii, optymizmu i życiowej mądrości. W czasie spotkania podyskutujemy o wszystkich Grażynach świata, sile kobiet, niechęci do promowanego nachalnie przymusu sukcesu i o tym, co zrobić, gdy pewnego dnia budzimy się starsze o 20 lat.

Link do spotkania pojawi się na Facebooku Książnicy Płockiej i stronie internetowej placówki kilka minut przed spotkaniem, przed 16.00.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Zatrzymaj się, zaczytaj się” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: Książnica Płocka, opr. ab

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»