Poprzednia wersja strony Plock.eu

WOŚP 2021 – zapraszamy wolontariuszy

Młodzieżowy Dom Kultury, w którym tradycyjnie już będzie mieścił się płocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaprasza do wspólnego kwestowania i rozpoczyna rejestrację wolontariuszy.

Środki zebrane podczas 29. Finału WOŚP przeznaczone będą na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W tym roku rejestracja będzie przebiegała drogą internetową za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl.

W celu otrzymania kodu (tokenu) umożliwiającego rejestrację należy przesłać zgłoszenie na adres: wosp@mdk-plock.pl. Zgłoszenie powinno zawierać:
• W przypadku grup zorganizowanych – nazwę grupy, imienną listę członków (maksymalnie 8 osób) oraz kontakt do koordynatora grupy. Prosimy, żeby koordynatorem była osoba pełnoletnia.
• W przypadku osób indywidualnych – imię i nazwisko kandydata na wolontariusza.

– W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości prosimy o kontakt – zaznaczają w MDK-u.

Szczegółową instrukcję rejestracji można znaleźć na stronie Jak zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP (https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy) w podpunkcie Jak zarejestrować się za pomocą tokenu?.

Rejestracja trwa od 2 do 27 listopada. Organizatorzy proszą jednak, aby nie czekać do ostatniej chwili. Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

– W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji – informują w sztabie. – W takim wypadku zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku (ul. Tumska 9a, pok. 17) w dniach 2 listopada – 27 listopada w godzinach 9-14 z wypełnioną ankietą i zdjęciem do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive itp.) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. Na ankiecie prosimy zaznaczyć, czy wolontariusz kwestował podczas poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas wizyty w Sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych. Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerami tel. 24 364 77 14 i 24 364 77 12 (9.00 – 14.00) lub drogą mailową pod adres wosp@mdk-plock.pl .

Źródło. MDK, opr. mp

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»