Rezerwacja wizyty

Bezpłatny kurs Digital Marketingu

Trwa rekrutacja do wyjątkowego bezpłatnego kursu online Digital Marketingu [link] oferowanego w ramach programu YES! – Young Entrepreneurs Succed! przez Youth Business Poland. Rekrutacja trwa do niedzieli (14 listopada).
Program trwa 1,5 miesiąca, rozpoczyna się już w połowie listopada, a szkolenia odbywają się w dni powszednie, on-line w godz. 9:00-15:00. Kurs skierowany do osób między 18, a 29 rokiem życia, które:
  • poszukują pracy w digital marketingu
  • chcą podnieść swoją wiedzę i kompetencje w tym obszarze
  • chcą się przebranżowić i szukają nowej wiedzy i kompetencji z zakresu digital marketingu
  • są bezrobotne i chcą podnieść swoje kompetencje, żeby znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie.

Zapisy online pod tym linkiem

Kurs Digital Marketingu oferuje:
  • poznanie podstawowych zagadnień związanych z pracą w digital marketingu i zrozumienie, jak komunikować się z pracodawcami i klientami, aby pomóc im osiągać ich cele biznesowe
  • zrozumienie jak można efektywnie wykorzystać narzędzia z obszarów: content marketing, SEO, e-mail marketing, AdWords, Social Media: Facebook, LinkedIn, Instagram, Social Selling.
Dla uczestników przewidziane jest 10 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu. Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z coachingu.
W ramach programu YES! – Young Entrepreneurs Succeed! skierowanego do chcących się rozwijać młodych ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił w rozwoju firmy [link] Youth Business Poland organizuje intensywny miesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzę potrzebną do rozwoju firmy. Dla uczestników przewidziane jest 8  profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu.
Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z 6-miesięcznego  mentoringu biznesowego, oraz coaching wspierający osoby młode w rozwoju firmy.  Kolejnym bardzo istotnym elementem projektu jest też pomoc w pozyskaniu finansowania.
K. Kozłowski
Poprzednia aktualność
«