Rezerwacja wizyty

Konkurs Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023 – głosuj na płockie projekty

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na płockie projekty, które biorą udział w konkursie Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023. Państwa głos decyduje o tym, które projekty zostaną uznane za najbardziej wartościowe i innowacyjne w naszym regionie – zasługują na miano Liderów Zmian na Mazowszu. Głosowanie trwa do 16 października.

Linki do płockich projektów gdzie można oddać głos:

Budowa trasy północno – zachodniej miasta Płocka – https://liderzmian.eu/glosowanie-2023/mobilne-fundusze-europejskie/53-budowa-trasy-polnocno-zachodniej-miasta-plocka/

Rozwój systemu zrównoważonej mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Miasta Płocka

Konkurs Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które docenia i promuje najbardziej innowacyjne oraz skuteczne projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. To właśnie dzięki nim nasze Mazowsze staje się bardziej nowoczesne, przyjazne mieszkańcom i dostosowane do wyzwań przyszłości.

Kategorie konkursowe:

Oddaj swój głos!

Państwa głos decyduje o tym, które projekty zostaną uznane za najbardziej wartościowe i innowacyjne w naszym regionie. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w procesie wyboru Liderów Zmian!

  1. Przeglądaj projekty: Wejdź w wybraną kategorię i zapoznaj się ze zgłoszonymi inicjatywami.
  1. Zdecyduj: Oddaj swój głos na te projekty, które uważasz za najważniejsze.
  1. Głosuj regularnie: Pamiętaj, że możesz oddać swój głos w każdej kategorii raz dziennie aż do 16 października.

Twoja opinia kształtuje przyszłość Mazowsza!

Twój głos ma realny wpływ na to, które projekty zyskają uznanie i zostaną wyróżnione. Pomóż nam wybrać te inicjatywy, które najbardziej zasługują na miano Liderów Zmian w naszym regionie.

op. K. Kozłowski, źródło: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Projektów Unijnych