Poprzednia wersja strony Plock.eu

Kręćmy kilometry dla Płocka

Ruszyła kolejna edycja rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Miłośnicy dwóch kółek mogą zmierzyć się w wirtualnej, zdrowej rywalizacji za pośrednictwem aplikacji Rowerowej Stolicy Polski! Zapraszamy mieszkańców do udziału.

Rowerowa Stolica Polski jest to gra miejska adresowana do wszystkich rowerzystów bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Wystarczy pobrać aplikację i rejestrować przejechane kilometry dla wybranego przez siebie miasta. W walce o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jest także Płock.

Zapoczątkowana przez miasto Bydgoszcz w 2019 roku akcja szybko stała się ogólnokrajową rywalizacją, do której w 2020 roku przystąpiły 44 miasta, które w sumie nakręciły ponad 3,6 mln kilometrów!

W rywalizacji będzie liczył się każdy kilometr, przejechany od 1 do 30 czerwca. Udział w zabawie jest dla uczestników bezpłatny, a dla najaktywniejszych zostały przewidziane nagrody. Trzy rowerzystki i trzech rowerzystów, którzy nakręcą w czerwcu najwięcej kilometrów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zachęcam do  wzięcia udziału w akcji i sprawdzania swoich postępów. Po zakończeniu rywalizacji oraz weryfikacji wyników najlepsze osoby zostaną poinformowane o zwycięstwie za pomocą aplikacji do dnia 20 lipca 2021 roku.

Niezależnie od tego czy jeździsz na swoim rowerze czy Płockim Rowerze Miejskim włącz aplikację:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.bydgoszcz.aktywna

https://apps.apple.com/pl/app/rowerowa-stolica-polski/id1317715080?l=pl&fbclid=IwAR2RaMg-pEE6JIDB9S4HN16MP2VOgHPye90CzSOGbog14B_Jm82PxGFHU9o

K. Kozłowski