Rezerwacja wizyty

W piątek 8 lipca start przebudowy ul. Łukasiewicza

W związku z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa ul. Łukasiewicza na odcinkach: od ul. Nowowiejskiego do ul. Tysiąclecia oraz od ul. Długiej do ul. Zglenickiego” informujemy o zmianach w organizacji ruchu od 8 lipca.

Podczas realizacji zadania inwestycyjnego będzie dochodzić do czasowego zamykania ulic na przebudowywanych odcinkach ul. Łukasiewicza. Pierwszy etap czasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony w piątek 8 lipca około godz. 12.

W efekcie w ramach pierwszego etapu prac zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Łukasiewicza od ronda Nafciarzy do bramy nr 2 PKN Orlen oraz zostanie zwężona jezdnia na odcinku od bramy nr 2 do bramy nr 10.

Także autobusy KM Płock zostaną skierowane na objazdy.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Łukasiewicza na odcinku od ronda Nafciarzy do bramy II Orlenu na czas przebudowy od piątku 8 lipca 2022 r. od pierwszych kursów porannych do odwołania

  • autobusy linii 31, 32, 33, 35, A, B i 62 między przystankami Park Technologiczny a Orlen, brama II w obydwu kierunkach kursować będą objazdem ulicą Długą i drogą wewnętrzną PPPT (przy gipsowni)
  • w kierunku Orlenu autobusy linii 31, 32, 33, 35 oraz A i B odjeżdżać będą ok. 5 min. wcześniej niż dotychczas (począwszy od piątku 8 lipca)
  • autobusy dojeżdżać będą do wszystkich przystanków na dotychczasowych trasach (w tym do przystanków przy bramach I, II, X, XI itd.)
  • z Orlenu w kierunku centum / Skarpy / Banacha / Podolszyc autobusy ww. linii odjeżdżać będą bez zmian według dotychczas obowiązującego rozkładu jazdy

Przebudowa odcinka od ul. Nowowiejskiego do ul. Tysiąclecia zaplanowana jest jako drugi etap prac. O zmianach i czasowej organizacji ruchu na tym odcinku poinformujemy w późniejszym terminie.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz objazdów.

Schematy organizacji ruchu do pobrania w PDF :

CZOR Łukasiewicza rys. 1

CZOR Łukasiewicza rys. 2

CZOR Łukasiewicza rys. 3

CZOR Łukasiewicza rys. 4

CZOR Łukasiewicza rys. 4b

O szczegółach inwestycji więcej można przeczytać: https://nowy.plock.eu/mieszkaniec/zaczynamy-przebudowe-ulicy-lukasiewicza/

K. Kozłowski